Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ

دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته

مدت زمان (ساعت):

45

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

2.300.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز جابر انصاری, مرکز هشت بهشت غربی, مرکز آموزش الکترونیک

3.7/5 - (6 امتیاز)

دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود، مخصوص افرادی است که آشنایی نسبی با این نرم افزار پرکاربرد دارند و می‌خواهند مهارت‌های خود را در آن توسعه دهند. با شرکت در کلاس حضوری و آنلاین پیشرفته فتوشاپ جهاد دانشگاهی اصفهان مهارت‌هایی را به دست خواهید آورد که شما را تبدیل به یک کارشناس حرفه ای در زمینه فتوشاپ می‌کنند و می‌توانید درآمد خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته چیست؟

بعد از گذراندن دوره مقدماتی به منظور حرفه‌ای شدن در کار با فتوشاپ، می‌توانید در دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته شرکت کنید. در واقع پیش‌نیاز آموزش فتوشاپ حرفه ای، دوره فتوشاپ مقدماتی است که در آن با مفاهیم ابتدایی و ابزارهای فتوشاپ آشنا شده‌اید.

معرفی دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته

دوره فتوشاپ پیشرفته آنلاین یا حضوری در اصفهان جهاد دانشگاهی برای کسانی مناسب است که قصد ورود به بازار کار را دارند یا می‌خواهند برای خود یک کسب و کار مستقل ترتیب دهند. لازم به ذکر است در صورتی که توانایی شرکت حضوری در دوره فتوشاپ جهاد دانشگاهی را ندارید، می‌توانید در دوره های آنلاین آموزش فتوشاپ شرکت کنید.

اهداف برگزاری دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ

 • بالا بردن سطح مهارت افراد آشنا با نرم افزار فتوشاپ
 • ایجاد فرصت‌های شغلی برای افراد
 • یادگیری مهارت‌‎های کافی برای انجام کارهای حرفه ای با فتوشاپ
 • آشنا کردن افراد با نحوه طراحی تصاویر و قابلیت‌های پیشرفته نرم افزار فتوشاپ
 • یادگیری عملی کار با همه ابزارها فتوشاپ برای اهداف مختلف

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چرا باید در کلاس آموزش پیشرفته فتوشاپ جهاد دانشگاهی شرکت کنید، باید بدانید که مهم‌ترین مزیت‌های این کلاس از قرار زیر هستند:

مزیت شرکت در دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته

ارائه گواهی معتبر و قابل ترجمه

افرادی که در دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته شرکت می‌کنند یک گواهینامه معتبر از سوی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان دریافت می‌کنند. این گواهی قابلیت ترجمه دارد؛ در نتیجه در صورتی که قصد مهاجرت یا همکاری با شرکت‌های خارجی را داشته باشید، می‌توانید از گواهی آموزش پیشرفته فتوشاپ نهایت استفاده را ببرید.

برگزاری دوره پیشرفته فتوشاپ  به صورت حضوری و آنلاین

به دلیل ایکه همه افراد نمی‌توانند در دوره حضوری آموزش فتوشاپ حرفه ای شرکت کنند، جهاد دانشگاهی واحد اصفهان اقدام به برگزاری این کلاس به صورت آنلاین کرده است. شما می‌توانید از طریق تماس گرفتن با مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی اطلاعات موردنظر را درباره دوره آنلاین فتوشاپ پیشرفته به دست آورید.

یادگیری یک مهارت پولساز

امروزه بسیاری از افراد در شغل‌های مختلف وجود دارند که به نرم افزار فتوشاپ و خروجی‌های آن احتیاج پیدا می‌کنند. به همین دلیل شما می‌توانید با دریافت مدرک دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ از راه‌های مختلفی کسب درآمد کرده و یا با راه اندازی شغل دوم، درآمد خودتان را افزایش دهید.

بازار کار دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ

پس از گرفتن مدرک دوره آموزش فتوشاپ حرفه ای می‌توانید در جاهای مختلفی مشغول به کار شوید. برای مثال آتلیه‌های عکاسی بسیار نیازمند افراد آشنا با این نرم افزار هستند.

بازار کار دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ

همچنین شما می‌توانید به صورت فریلنسر در زمینه‌های مختلفی کار کنید که از مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی لوگو
 • طراحی بسته بندی
 • طراحی و ویرایش تصاویر به صورت حرفه ای
 • طراحی وایرفریم و پروتوتایپ
 • طراحی بروشور
 • طراحی پوستر
 • طراحی پارچه، جعبه های کادو و کاغذهای تزیینی
 • طراحی تصاویر چاپی بر روی ماگ، لباس و قاب گوشی

البته باید بدانید که هریک از این موارد دارای اصول مربوط به خود است؛ درنتیجه حتما قبل از انجام هر کاری، اصول حرفه ای آن را یاد بگیرید تا بتوانید بیشترین درآمد را داشته باشید.

دوره حضوری و آنلاین آموزش پیشرفته فتوشاپ برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش آنلاین و حضوری پیشرفته فتوشاپ که در دسته دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی قرار می‌گیرد؛ مخصوص کسانی است که با ابزارهای فتوشاپ آشنایی دارند و می‌توانند کارهای ساده‌ای مانند ویرایش ابتدایی تصاویر یا شبیه‌سازی را انجام دهند. علاوه بر این افرادی که قصد دارند وارد بازار کار شده یا درآمد خود را از طریق انجام کارهای مربوط به فتوشاپ به عنوان شغل دوم افزایش دهند، می‌توانند با شرکت در کلاس آموزش پیشرفته فتوشاپ جهاد دانشگاهی مهارت‌های خود را ارتقا داده و به این ترتیب از فرصت‌های کاری پیش روی خود استفاده کنند. بیشترین مخاطبان این دوره در دسته‌های زیر قرار می‌گیرند:

آموزش حرفه ای فتوشاپ برای چه کسانی مناسب است؟

 • افراد آشنا با مبانی عکاسی

علاوه بر این در صورتی که هنرجوی دوره عکاسی مقدماتی اصفهان هستید یا با عکاسی آشنایی دارید، می‌توانید با شرکت در دوره آموزش فتوشاپ صفر تا صد، مهارت‌های خود را در این زمینه هم بهبود ببخشید و عکاس موفق‌تری شوید.

 • فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی

معمولا دانشجویان گرافیک به طور حرفه ای کار با فتوشاپ را می‌دانند. اما فارغ التحصیلان سایر رشته‌های دانشگاهی می‌توانند با شرکت در دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ برای خود یک زمینه کاری جدید را راه اندازی کنند که به کسب درآمد در دوران دانشجویی کمک زیادی خواهد کرد.

 • علاقه مندان به طراحی یا روتوش تصاویر

در صورتی که به روتوش حرفه ای عکس و فیلم علاقه دارید یا می‌خواهید کارهای گرافیکی انجام دهید، شرکت در دوره فتوشاپ پیشرفته جهاد دانشگاهی أصفهان به شما پیشنهاد می‌شود. با آموزش فتوشاپ حرفه ای می‌توانید اوقات فراغت خود را به بهترین و مفیدترین شکل ممکن پر کنید.

هزینه دوره آموزش حضوری و آنلاین پیشرفته فتوشاپ

مدت زمان کلاس آموزشی آنلاین و حضوری فتوشاپ جهاد دانشگاهی در سطح پیشرفته برابر با 45 ساعت است و برای اطلاع از هزینه به روز این دوره با مرکز برگزاری تماس بگیرید. پیش نیاز شرکت در دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته دوره مقدماتی است که باید نمره قبولی و گواهینامه موردنیاز را در آن به دست آورده باشید.

هزینه دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ

نحوه ثبت نام آموزش فتوشاپ پیشرفته جهاد دانشگاهی

دوره آموزش آنلاین و حضوری پیشرفته فتوشاپ جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در حال حاضر در مراکز آموزشی هشت بهشت، جابر انصاری و آموزش الکترونیک برگزار می‌شوند که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آن‌ها تماس بگیرید. علاوه بر این می‌توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام در دوره فتوشاپ پیشرفته در همین صفحه، ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام دهید. شماره تلفن مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان که دوره های آنلاین و حضوری آموزش فتوشاپ حرفه ای را برگزار می‌کنند، در ادامه ارائه شده است.

مرکز هشت بهشت ۰۳۱۳۲۶۴۸۰۰۵

مرکز جابر انصاری ۰۳۱۳۴۳۱۹۲۴۰

مرکز آموزش الکترونیک ۰۳۱۳۶۲۵۴۱۲۴

سرفصل دوره آموزش حضوری و آنلاین فتوشاپ پیشرفته

آموزش ترفند pixle Stretch کردن تصاویر
آموزش کامل مبحث clapping Mask در فتوشاپ
آموزش pixelated Effects کردن تصاویر در فتوشاپ
آموزش طراحی طرح های نئونی و استایل Neon Art
آموزش زدن طرح‌های پلیگانی یا به‌اصطلاح Polygon Art Style
آموزش زدن طرح‌های سیلوئت یا همان Silhouette Art Style
مبحث جالب و بسیار کاربردی Retouching یا همان روتوش عکس
نحوه حذف حرفه‌ای تصاویر از عکس (مبحث Fill Content aware)
آموزش طراحی افکت لایت
آموزش طراحی با استفاده از افکت گرادینت
آموزش ساخت براش و پترن و نحوه کار با انواع براش‌ها و پترن‌ها
آموزش نحوه اضافه کردن نور و لایت به تصاویر (Shin & light)
توضیح تمام Blend Mode های فتوشاپ و کار با آن‌ها
آموزش برخی از ترفندهای دیگر طراحی و … پروژه عملی پایان دوره

سوالات متداول

آیا دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ جهاد دانشگاهی دارای مدرک معتبر است؟

بله. شما در پایان این دوره یک گواهی معتبر دریافت می‌کنید که قابلیت ترجمه هم دارد.

پیش نیاز شرکت در دوره آموزش حرفه ای فتوشاپ چیست؟

برای شرکت در دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ باید با اصول اولیه و مقدمات کار با این نرم افزار آشنایی داشته باشید. به همین دلیل افراد که قصد آموزش فتوشاپ از صفر تا صد را دارند، ابتدا باید در دوره مقدماتی شرکت کنند.

آیا پس از پایان آموزش حرفه ای فتوشاپ نیاز به شرکت در دوره دیگری وجود دارد؟

در دوره آموزش پیشرفته فتوشاپ شما ب همه ابزارها و قسمت‌های مختلف کاملا آشنا خواهید شد؛ اما بسته به اینکه بخواهید در کدام زمینه کاری مشغول به کار شوید، نیاز است که آموزش‌های دیگری را هم ببینید.

آیا دوره فتوشاپ پیشرفته جهاد دانشگاهی محدودیت سنی دارد؟

خیر. هر کسی که با مقدمات کار با این نرم افزار آشنا باشد و بخواهد مهارت‎های خود را در این زمینه توسعه دهد، می‌تواند از آموزش حرفه ای فتوشاپ استفاده کند.

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 4 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی