Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش خوشنویسی انگلیسی اصفهان

دوره آموزش خوشنویسی انگلیسی برای کودکان در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

10

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

150.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

3.9/5 - (12 امتیاز)

دوره آموزش خوشنویسی انگلیسی در اصفهان یکی از کارگاه‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برای کودکان و نوجوانان است. با شرکت در کارگاه خوشنویسی انگلیسی برای کودکان، کودکان می‌توانند به راحتی در حین یادگیری این زبان، دستخط پیوسته انگلیسی یا Cursive را یاد بگیرند و با رعایت نکات ظریف‌کاری با سرعت قابل قبولی، کلمات را بنویسند.

معرفی دوره خوشنویسی انگلیسی جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره آموزشی خوشنویسی انگلیسی در اصفهان در مرکز هشت بهشت جهاد دانشگاهی و به صورت حضوری برگزار می‌شود. شرکت کنندگان در کلاس خوشنویسی انگلیسی در اصفهان، حدود 10 ساعت آموزش عملی خواهند دید که بر اساس اصول استاندارد کتاب Handwriting Workbook نوشته Rayner W. Markley برنامه‌ریزی شده است. پس از پایان دوره خوشنویسی انگلیسی برای کودکان در اصفهان شرکت کنندگان می‌توانند به راحتی خط Basic Cursive را بخوانند و بنویسند.

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

معرفی کتاب Handwriting Workbook

کتاب Handwriting Workbook نوشته Rayner W. Markley که به عنوان منبع اصلی در کارگاه آموزشی خوشنویسی انگلیسی در اصفهان مورداستفاده قرار می‌گیرد، یک کتاب کار است که با هدف انجام تمرین خوشنویسی خط لاتین و تشخیص حروف برای کودکان و نوجوانان نوشته شده است. کتاب منبع خوشنویسی انگلیسی برای کودکان و نوجوانان، دارای تمرین‌های متنوعی است که پیوسته‌نویسی حروف انگلیسی را به این رنج سنی می‌آموزد و 4 شکل متفاوت را برای هر حرف در نظر می‌گیرد.

معرفی کتاب خوشنویسی انگلیسی Handwriting Workbook

Handwriting Workbook دارای 24 درس و 48 بخش است؛ به عبارت بهتر هر درس به دو بخش تقسیم می‌شود که در یکی از آن‌ها، هنرجویان شکل استاندارد حروف را یاد می‌گیرند و در دیگری با حالت شکسته آن آشنا می‌شوند. همچنین خطوط استانداردی برای تمرین هنرجویان دارد که به افزایش بازدهی کارگاه خوشنویسی انگلیسی برای کودکان کمک می‌کند.

پیش نیازها و شهریه دوره آموزش خوشنویسی انگلیسی اصفهان

دوره خوشنویسی انگلیسی جهاد دانشگاهی اصفهان برای نوجوانان بالای 12 سال برگزار می‌شود. این افراد، قبل از شرکت در کلاس خوشنویسی انگلیسی در اصفهان، باید در دوره زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان شرکت کرده و حداقل تا سطح family 2 پیش رفته باشند. شهریه کلاس خوشنویسی انگلیسی در اصفهان برابر 150 هزار تومان است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش هشت بهشت غربی به شماره تلفن 03132648005 تماس بگیرید.

سوالات متداول

دوره خوشنویسی انگلیسی جهاد دانشگاهی اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش خوشنویسی انگلیسی اصفهان مخصوص نوجوانان بالای 12 سال است که دانش زبان انگلیسی آن‌ها در سطح family 2 باشد.

هدف از برگزاری دوره خوشنویسی انگلیسی برای کودکان چیست؟

هدف از برگزاری دوره خوشنویسی انگلیسی برای کودکان در اصفهان، آشنا کردن آن‌ها با نحوه نوشتن و خواندن حروف پیوسته زبان انگلیسی یا basic cursive است.

منبع اصلی کارگاه خوشنویسی انگلیسی برای کودکان چیست؟

کتاب Handwriting Workbook نوشته Rayner W. Markley به عنوان منبع اصلی در کارگاه خوشنویسی انگلیسی برای کودکان در اصفهان استفاده می‌شود.

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

شهریه (تومان):

600.000

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دو =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی