Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آمادگی EPT در اصفهان

دوره آمادگی EPT در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

60

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

2.500.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش خواجو

3.8/5 - (5 امتیاز)

دوره آمادگی EPT در اصفهان مخصوص کسانی است که متقاضی تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی هستند. جهاد دانشگاهی واحد اصفهان اقدام به برگزاری دوره آموزش ept برای این دسته از افراد به صورت حضوری کرده است تا بتوانند نمره قبولی لازم برای ورود به این مقطع را دریافت کنند.

آزمون آمادگی EPT چیست؟

آزمون آمادگی EPT چیست؟

آزمون EPT یا English Proficiency Test یکی از آزمون‌های زبان دکتری است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1386 برگزار می‌شود. این آزمون مخصوص افرادی است که مدرک بین المللی زبان را ندارند و می‌خواهند از یک آزمون جایگزین برای ورود به دوره دکتری دانشگاه استفاده کنند. حداکثر نمره آزمون EPT دانشگاه آزاد برابر 100 است که در آن مهارت‌های واژگان، گرامر و درک مطلب سنجیده می‌شود و تمرکز دوره آمادگی آزمون EPT در اصفهان هم بر روی همین سه مورد خواهد بود. به طور کلی این آزمون دارای 85 تست است که 25 تا از آن‌ها مربوط به بخش واژگان، 40 تست مربوط به بخش گرامر و 20 تست مربوط به قسمت درک مطلب هستند.

تفاوت آزمون EPT و MSRT

از نظر سطح کیفی سوالات می‌توان گفت که دوره‌های EPT و MSRT شبیه به هم هستند؛ اما آزمون MSRT دارای بخش شنیداری است که در آزمون EPT وجود ندارد. از سوی دیگر آزمون‌های EPT به صورت ماهیانه و در همه دانشگاه‌های موردتایید وزارت علوم برگزار می‌شوند؛ اما زمان برگزاری آزمون MSRT متفاوت است. افرادی که قصد دارند دوره دکتری را در دانشگاه‌های روزانه بگذرانند، به جای دوره آمادگی آزمون EPT در اصفهان باید در دوره آمادگی آزمون MSRT در اصفهان شرکت کنند. برای دریافت اطلاعات درباره این دوره می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

درباره دوره آمادگی EPT جهاد دانشگاهی اصفهان

درباره دوره آمادگی EPT جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره آمادگی آزمون EPT اصفهان یکی از دوره های زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی اصفهان است که به طور حضوری و در مرکز آموزش خواجو جهد دانشگاهی اصفهان برگزار می‌شود. دوره آمادگی آزمون تخصصی EPT در اصفهان شامل 60 ساعت آموزشی است که در طی آن شما با تیپ‌های مختلف سوالات در این آزمون آشنا می‌شوید. برای مثال متن‌های مختلف علمی را می‌خوانید تا بتوانید به بخش ریدینگ پاسخ دهید. علاوه بر این تکنیک‌های درست را برای پاسخ‌دهی سریع به سوالات را در دوره آزمون EPT جهاد دانشگاهی اصفهان یاد خواهید گرفت. شهریه شرکت در دوره آمادگی EPT جهاد دانشگاهی برابر 2 میلیون و 500 هزار تومان است؛ شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز خواجو به شماره 03132125151 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا آزمون EPT دارای اعتبار بین المللی است؟

خیر. شرکت کنندگان در دوره آزمون EPT در اصفهان کسانی هستند که قصد دارند مقطع دکتری را در دانشگاه آزاد اسلامی بگذارنند. بنابراین این آزمون در سطح بین المللی قابل قبول نیست.

دوره آموزش EPT در اصفهان چند ساعت است؟

این دوره 60 ساعته بوده و شهریه شرکت در آن برابر 2 میلیون و 500 هزار تومان است.

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج, مرکز آموزش خواجو, مرکز جابر انصاری, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

هر ترم 690.000

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + ده =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی