Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش کار با گوگل فرم Google Forms

دوره آموزش گوگل فرم

مدت زمان (ساعت):

4 جلسه

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

آفلاین

شهریه (تومان):

220.000

مراکز برگزاری دوره:

4.5/5 - (2 امتیاز)

گوگل فرم یکی از ابزار‌های بسیار پرکاربرد در طراحی امتحانات آنلاین یا پرسشنامه‌هاست که به اساتید، معلمان و دانشجویان کمک زیادی می‌کند. با شرکت در دوره آموزش کار با گوگل فرم یاد می‌گیرید که چطور با نسخه فارسی و انگلیسی این نرم افزار کار کرده و پرسشنامه، آزمون، نظرسنجی یا سوال را در آن طرح کنید. جهاد دانشگاهی اصفهان، دوره آموزش گوگل فرم را به صورت آفلاین برگزار کرده تا شما بدون محدودیت بتوانید در آن شرکت کنید.

مزایای شرکت در دوره گوگل فرمز

  • یادگیری کامل ساخت نظرسنجی در گوگل فرم
  • آموزش کامل ساخت انواع پرسشنامه
  • تسلط به بخش‌های مختلف نرم افزار و تنظیمات مختلف آن
  • آشنایی با روش‌های دریافت پاسخ و بستن آزمون

دوره آموزش گوگل فرم برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش کار با گوگل فرمز مخصوص همه افرادی است که در زمینه تدریس آنلاین کار می‌کنند یا می‌خواهند آزمون‌های آنلاین را برگزار کنند. برای مثال در صورتی که در زمینه برگزاری دوره‌های آنلاین کار می‌کنید یا کلاس‌های خصوصی خود را به صورت برخط برگزار کرده اید، می‌توانید از Google Forms برای آزمون گرفتن از دانشجویان استفاده کنید. همچنین دانشجویانی که در طرح تحقیقاتی خود نیاز به طراحی پرسشنامه دارند، با استفاده از آموزش ساخت پرسشنامه در گوگل فرم می‌توانند به راحتی تعداد زیادی نمونه برای خود جمع آوری کنند. اگر هم قصد دارید که در مورد یک خدمت یا محصول از افراد نظرسنجی کنید، یادگیری این ابزار کمک زیادی به شما خواهد کرد.

دوره آموزش کار با گوگل فرم جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره آموزش کار با گوگل فرم یکی از دوره های آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی است که به صورت آفلاین برگزار شده و شما می‌توانید از طریق سایت به آموزش‌های آن دسترسی داشته باشید. این دوره 4 ساعت محتوای آموزشی دارد که در انتهای آن، ی گواهی معتبر و قابل ترجمه به شما ارائه می‌شود. مهمترین مزیت رقابتی کلاس آموزش گوگل فرمز در جهاد دانشگاهی اصفهان این است که مطالب به طور کامل پوشش داده شده اند و پس از طی شدن این 4 ساعت، ابهام یا سوالی برای شما باقی نخواهد ماند.

بازار کار دوره Google Forms

هرچند یادگیری گوگل فرم به طور مستقیم نمی‌تواند شما را وارد بازار کار کرده و برایتان شغل بسازد، اما برای پیشرفت در حوزه‌های دیگر کمک زیادی خواهد کرد. برای مثال صاحبان رستوران را ارائه دهندگان خدمات، می‌توانند با طراحی نظرسنجی آنلاین، نظرات مشتریان را جمع آوری کرده و بر اساس آن‌ها تصمیم بگیرند. البته شما می‌توانید به صورت آزاد و فریلنسری، پروژه‌های طراحی پرسشنامه، آزمون یا نظرسنجی را با استفاده از Google Forms دریافت کنید؛ اما این ابزار بیشتر حالت کمکی دارد.

سرفصل‌های دوره کار با گوگل فرمز

آشنایی با محیط Google Forms
ایجاد فرم جدید
نحوه انجام تنظیمات فرم
آموزش طرح سوال در گوگل فرم
ایجاد بخش‌های جدید و تنظیم آن‌ها
نحوه ارسال فرم ایجادشده
آموزش ساختن آزمون در گوگل فرم
نحوه بستن آزمون و دریافت پاسخ

سوالات متداول

آیا دوره آموزش کار با گوگل فرم دارای گواهی پایان دوره است؟

بله. شما در انتهای این دوره یک گواهی قابل ترجمه و معتبر دریافت خواهید کرد.

آیا کلاس آموزش Google Form در ساعت خاصی برگزار می‌شود؟

خیر. این دوره به صورت آنلاین طراحی شده و پس از خرید آن، همه فیلم‌ها در پنل آموزشی شما در سایت جهاد دانشگاهی قرار خواهند گرفت.

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی