Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره مدیریت زخم و استومی با پانسمان پیشرفته

دوره مدیریت زخم و استومی با پانسمان پیشرفته

مدت زمان (ساعت):

80

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

حضوری 4.900.000 | آنلاین 4.500.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج

4/5 - (6 امتیاز)

دوره مدیریت زخم و استومی با پانسمان پیشرفته یکی از دوره های کمک پرستاری جهاد دانشگاهی است. دوره تخصصی مدیریت زخم که در مرکز آموزشی مرداویج جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار می‌شود، اصول پانسمان پیشرفته را به افراد شاغل در کادر درمان آموزش می‌دهد و تمام مباحث و راهکارهای برخورد با زخم‌های مزمن را پوشش می‌دهد.

معرفی دوره مدیریت زخم و استومی

در دوره مدیریت زخم و استومی تمام مهارت‌های مورد نیاز برای ترمیم زخم، پانسمان و نحوه برخورد با استومی به صورت کامل به فراگیران آموزش داده می‌شوند. دوره تخصصی مدیریت زخم جهاد دانشگاهی در 8 ساعت و به‌صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود. در دوره حضوری که در مرکز مرداویج جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود، آموزش‌های عملی در راستای پانسمان زخم و مدیریت آن به‌طور کامل، پوشش داده می‌شوند.

معرفی شرایط دوره مدیریت زخم و استومی

پس از پایان دوره مدیریت زخم و پانسمان نوین به تمام شرکت‌کنندگان، گواهی پایان دوره معتبر و قابل ترجمه اعطا می‌شود. تشخیص زخم‌های حاد و مزمن، نحوه پانسمان آن‌ها، آشنایی با پانسمان‌های نوین، نحوه درمان زخم‌های مزمن و حاد، آموزش اصول اولیه مدیریت این‌گونه از زخم‌ها و آشنایی با رژیم غذایی مخصوص بیماران مبتلا به این زخم‌ها از اهداف دوره تخصصی مدیریت زخم و استومی جهاد دانشگاهی اصفهان هستند. برای ثبت نام دوره مدیریت زخم می‌توانید با مرکز مرداویج به شماره 03136700205 تماس بگیرید.

اهمیت شرکت در دوره

زخم‌های مزمن که روند درمانی طولانی‌مدتی دارند، بعد از انواع سرطان و بیماری‌های قلبی، در جایگاه سوم از نظر سختی روند درمان قرار دارند. در بسیاری از مواقع، این زخم‌ها براثر بیماری‌های زمینه مختلف مانند دیابت به وجود آمده‌اند و درمان آن‌ها نیاز به صرف زمان و هزینه بسیار زیادی دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا اکثر افراد فعال در کادر درمان، برای شرکت در دوره آنلاین و حضوری مدیریت زخم جهاد دانشگاهی اصفهان اقدام کنند تا بتوانند خدمات بهتری را در راستای درمان و ترمیم این مدل زخم‌ها، به بیماران و مبتلایان ارائه دهند.

مزایای شرکت در دوره

  • تسلط کامل به تشخیص، درمان و پانسمان زخم‌های حاد
  • پشتیبانی اساتید از فراگیران به‌صورت همه‌جانبه
  • برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین و حضوری
  • پوشش کامل مباحث تئوری و عملی
  • ارائه راهکارهای مناسب برای پیشگیری از ابتلا به این زخم‌ها

بررسی شرایط بازار کار دوره مدیریت زخم و استومی

بازار کار دوره آنلاین و حضوری مدیریت زخم

از آنجایی که امروزه بیماری‌های مانند دیابت و سایر بیماری‌هایی که می‌توانند پیش‌زمینه بروز زخم‌های حاد و مزمن باشند رو به افزایش است، پس نیاز مبرم به درمانگر این زخم‌ها نیز احساس می‌شود. تمام شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی مدیریت زخم و پانسمان نوین می‌توانند به صورت تخصصی‌تر در زمینه درمان این زخم‌ها فعالیت داشته باشند. امروزه مراکز درمان زخم در سطح کشور رشد بسیار زیادی داشته‌اند؛ از همین رو افرادی که دوره تخصصی مدیریت زخم با پانسمان پیشرفته را پشت سر گذاشته‌اند می‌توانند به درمان افراد مبتلا بپردازند.

دوره تخصصی مدیریت زخم مناسب چه افرادی است؟

دوره تخصصی مدیریت زخم که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان صرفا کادر درمان را مورد هدف قرار می‌دهد؛ بنابراین تمام پزشکان و پرستاران می‌توانند بدون هیچ‌گونه محدودیت خاصی اعم از جنسیت یا سن، در این دوره آموزشی شرکت کنند. از آنجایی که این افراد عموما فرصت کمی برای شرکت در دوره حضوری دارند، می‌توانند در دوره آنلاین مدیریت زخم شرکت کنند.

راه های ارتباط با مراکز جهاد دانشگاهی

پیش نیازها و شهریه دوره مدیریت زخم جهاد دانشگاهی اصفهان

شهریه دوره مدیریت زخم در قسمت اطلاعات دوره در ابتدای صفحه، قرار داده شده است. شهریه ثبت نام دوره آنلاین مدیریت زخم و استومی، 10 درصد از کلاس‌های حضوری کمتر است. پیش نیاز شرکت در دوره مدیریت زخم با پانسمان نوین داشتن مدرک پرستاری، پزشکی یا سایر رشته‌های پیراپزشکی است.

سرفصل دوره مدیریت زخم و استومی

فیزیولوژی پوست و مکانیسم ترمیم
ارزیابی زخم
پانسمان نوین
زخم نوروپاتیک
آموزش‌های عملی
زخم‌های فشاری
مگوتراپی/ لیچ تراپی
وکیوم تراپی پیشرفته
زخم‌های وریدی، شریانی
ازون تراپی/ پلاسما تراپی
زخم‌های سوختگی

سؤالات متداول

پیش‌نیازهای لازم برای شرکت در دوره مدیریت زخم اصفهان کدم‌اند؟

پزشکان و پرستاران مخاطبان این دوره هستند و با ارائه مدرک خود، می‌توانند به ثبت‌نام دوره مدیریت زخم و شرکت در جلسات آموزشی بپردازند.

کاربردهای دوره مدیریت زخم و استومی کدم‌اند؟

اصلی‌ترین کاربردهای این دوره را می‌توان تشخیص، پانسمان، درمان و همچنین پیشگیری زخم‌های حاد و مزمن دانست.

شهریه دوره حضوری و آنلاین مدیریت زخم با پانسمان نوین با یکدیگر برابر هستند؟

خیر، هزینه ثبت‌نام دوره آنلاین، 10 درصد از هزینه دوره حضوری کمتر است.

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سه =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی