ﺳﻪشنبه 31 اردیبهشت 1398

       

 

فناوری اطلاعات کارکنان دولت
حقوق شهروندی ضمن خدمت کارکنان دولت مرکز آموزش های الکترونیکی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان دوره آموزشی مطلع مهر و خانواده

تاریخ برگزاری آزمون دوره های مطلع مهر و آموزش خانواده اعلام شد.

این آزمون ها که به صورت آنلاین برگزار می شود در تاریخ 20 اسفند ماه برگزار خواهد شد. فراگیرانی که در این دوره های آموزشی ثیت نام کرده اند می توانند با در دست داشتن اطلاعات ورود به سامانه در تاریخ های ذکر شده به سامانه وارد شوند و مطابق روش زیر در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

پس از ورود به سامانه از منوی سمت راست "راهبردی" گزینه ی درس ها را انتخاب نمایید. سپس از پنجره ی میان صفحه بخش آزمون های آنلاین را انتخاب کنید.در این قسمت شما عناوین آزمون مطلع مهر و آموزش خانواد را مشاهده خواهید کرد.

آزمون مورد نظر را انتخاب نمایید و پس از تائید مراحل دکمه تائید و شروع آزمون را انتخاب کنید. سوالات را با دقت مطالعه کرده و پاسخ صحیح را از میان چهارگزینه ی موجود برگزینید. دقت فرمایید که نمره قبولی از 60 به بالا می باشد و سوالات پاسخ منفی نخواهد داشت.

نکته ی بسیار مهم توجه به مدت زمان آزمون که 20 دقیقه می باشد است. توجه فرمایید که تنها یکبار مجاز به شرکت در این آزمون می باشید.

پس از پایان آزمون می توانید نمره ی خود را مشاهده فرمایید.

جهت دریافت مدرک لازم است کپی کارت ملی به همراه نامه معرفی از سازمان مربوطه را تا قبل از شروع آزمون به جهاد دانشگاهی تحویل نمایید تا فرآیند صدور مدرک پس از قبولی در آزمون  آغاز گردد.

نامه معرفی از طرف سازمان متبوع به جهاد دانشگاهی با مضمون معرفی پرسنل آن سازمان می باشد. همچنین مدارک فوق را می توانید از روش های زیر به جهاد دانشگاهی ارسال نمایید:

- فکس به شماره 36686926

-ایمیل به آدرس motaghifar@yahoo.com

-تلگرام به شماره 09357141595

- مراجعه حضوری به آدرس: مرداویج خیابان آزادی نیش چهارراه فرایبورگ-جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

حهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 36700200 و 36686926 تماس حاصل فرمایید.

عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
دات نت نیوک فارسی