ﺳﻪشنبه 30 مرداد 1397

       

 

فناوری اطلاعات کارکنان دولت
حقوق شهروندی ضمن خدمت کارکنان دولت مرکز آموزش های الکترونیکی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان دوره آموزشی مطلع مهر و خانواده

شرایط شرکت در کارگاه آموزشی "شناخت افکار عمومی"

   

کارگاه آموزشی یک روزه "شناخت افکار عمومی" به همت مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران و معاونت آموزشی جهاددانشگاهی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

کارگاه آموزشی یک روزه " شناخت افکار عمومی" با سخنرانی دکتر نعمت الله اکبری، عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان و رییس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان، محمد آقاسی رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران و مهدی رفیعی معاون پژوهشی مرکز افکار سنجی روز چهارشنبه هشتم دی ماه از ساعت 8 صبح الی 13 برگزار شد.

تمام مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی دولتی و همچنین شرکت ها و موسسات خصوصی به صورت رایگان  در این کارگاه شرکت داشتند. افرادی که نیاز به مدرک مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی دارند پس از شرکت در کارگاه می بایست در سایت " مرکز آموزشهای  الکترونیکی جهاددانشگاهی واحد اصفهان" به آدرس www.jdisf.ir  ثبت نام و مابقی دوره را به صورت مجازی بگذرانند  و در پایان ، مدرک دوره برای آنان صادر خواهد شد.

آزمون تاخیری 9  اسفند 1395 از ساعت 8:30 الی 12 فعال خواهد بود. افرادی که به هر دلیلی نتوانستند در آزمون 2 اسفند شرکت نمایند و یا نام آنها در لیست نمرات موجود نیست می توانند در آزمون تاخیری شرکت نمایید. هر فرد از لحظه ورود به آزمون به مدت 40 دقیقه زمان برای پاسخ دهی به سوالات و ثبت نهایی وقت خواهد داشت. بدیهی است پس از 40 دقیقه آزمون بسته خواهد شد و امکان ورود مجدد به هیچ وجه نخواهد بود.  نمره قبولی 60 از 100 بوده و گواهینامه پایان دوره صرفا برای افرادی که نمره بالاتر از 60 کسب کرده اند صادر خواهد شد.

جهت صدور گواهی نامه، ارسال فایل اسکن شده کارت ملی و نامه معرفی از سازمان جهت شرکت در کارگاه  "شناخت افکار عمومی" الزامی است.فایلها را تا تاریخ 1395/12/20 به ایمیل info.jdisf@gmail.com  ارسال نمایید.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36687021 تماس حاصل نمایند.


عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
دات نت نیوک فارسی