ﺳﻪشنبه 04 تیر 1398
t.t.c فن ترجمه زمان تعیین سطح عمومی EPT دوره های تخصصی IELTS Speak now مرکز میر گرامر EFT MOCK

              در مرکز میر همراه شما هستیم با

              گروه آموزشی زبان انگلیسی:


  • دوره های ترمیک زبان انگلیسی Top Notch: یادگیری زبان انگلیسی با استفاده  از این روش بسیار جذاب و سرگرم کننده است و از طریق استفاده ابزارهای زبانی متعدد و ایجاد فضای تمرین والبته تکرار آنها ،زبان انگلیسی را فراموش نشدنی می کند .

  • آزمون بین المللی شبیه سازی آیلس IELTS MOCK TESTS : این آزمون یک معیار استاندارد بین اامللی برای سنجش مهارت های زبان انگلیسی است.کسب نمره قابل قبول در این آزمون شرط پذیرش در دانشگاه ها،مهاجرت و یا کار در بسیاری از کشورهای جهان محسوب می شود.این آزمون مهارت های چهاگانه زبان یعنی گفتار ، شنیدار ، نوشتار و خواندن را مورد ارزیابی قرار میدهد و به دو شکل آکادمیک و جنرال می باشد.
  • آمادگی آزمون EPT  ویژه داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی :این آزمون توسط همین دانشگاه برای سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان برگزار می گردد.تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه ،موظف به شرکت در آزمون EPT  و کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند.ارائه مدرک قبولی برای تمام داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است.این دوره تنها در مرکز شماره 2 جهاد دانشگاهی برگزار میگردد .
  • تربین مدرس زبان انگلیسی (T.T.C) :
  • کارگاه های تک جلسه گرامر بر پایه مباحث مختلف برای تقویت قواعد و دستورات زبان انگلیسی در این مرکز برگزار می گردد.برای اطلاعات بیشتر به مرکز مراجعه بفرمایید.

 

           


هیچ مطلبی پیدا نشد.
دات نت نیوک فارسی