جمعه 30 تیر 1396
t.t.c فن ترجمه آزمون شبیه سازی IELTS زمان تعیین سطح عمومی EPT دوره های تخصصی IELTS Speak now مرکز میر گرامر EFT

              در مرکز میر همراه شما هستیم با

              گروه آموزشی زبان انگلیسی:


  •  دوره های فشرده زبان انگلیسی تحت عنوان EFT براساس کتاب  American English FILE.این دوره ها یکی از به روزترین و جدیدترین دوره آموزشی در زمینه تقویت مهارت گفتاری و مکالمه می باشد که برای یادگیری زبان بسیار موثر و در کوتاه ترین زمان باعث یادگیری زبان می شود.
  • دوره های ترمیک زبان انگلیسی Top Notch: یادگیری زبان انگلیسی با استفاده  از این روش بسیار جذاب و سرگرم کننده است و از طریق استفاده ابزارهای زبانی متعدد و ایجاد فضای تمرین والبته تکرار آنها ،زبان انگلیسی را فراموش نشدنی می کند .
  • دوره های تخصصی زبان انگلیسی IELTS :تخصص ویژه این مرکز فقط بر دوره های IELTS میباشد که  شامل سه دوره BASIC_IELTS / PRE_IELTS / FINAL-IELTS می باشد.

  • آزمون بین المللی شبیه سازی آیلس IELTS MOCK TESTS : این آزمون یک معیار استاندارد بین اامللی برای سنجش مهارت های زبان انگلیسی است.کسب نمره قابل قبول در این آزمون شرط پذیرش در دانشگاه ها،مهاجرت و یا کار در بسیاری از کشورهای جهان محسوب می شود.این آزمون مهارت های چهاگانه زبان یعنی گفتار ، شنیدار ، نوشتار و خواندن را مورد ارزیابی قرار میدهد و به دو شکل آکادمیک و جنرال می باشد.
  • آمادگی آزمون EPT  ویژه داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی :این آزمون توسط همین دانشگاه برای سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان برگزار می گردد.تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه ،موظف به شرکت در آزمون EPT  و کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند.ارائه مدرک قبولی برای تمام داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است.این دوره تنها در مرکز شماره 2 جهاد دانشگاهی برگزار میگردد .
  • تربیت مدرس زبان انگلیسی T.T.C :
  • کارگاه های تک جلسه گرامر بر پایه مباحث مختلف برای تقویت قواعد و دستورات زبان انگلیسی در این مرکز برگزار می گردد.برای اطلاعات بیشتر به مرکز مراجعه بفرمایید.

 

           

برگزاری دوره EPT ویژه دانشجویان دکترا دانشگاه آزاد اسلامی
ویژه دانشجویان دکترا آزاد اسلامی    جدول زمانبندی :    ...

[ادامه مطلب]

دروس تخصصی IELTS
  دروس تخصصی IELTS: جدول زمانبندی : ...

[ادامه مطلب]

برگزاری آزمون شبیه سازی IELTS
    تاریخ های برگزاری آزمون شبیه سازی :     1396/04/30 جمعه ساعت 15/30 الی 20 هزینه ثبت نام : 6...

[ادامه مطلب]

دات نت نیوک فارسی