Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

برگزاری دوره آموزشی زبان ترکی استان

مدت زمان (ساعت):

هر ترم 32

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

هر ترم 600.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز دانشگاه, مرکز آموزش الکترونیک

5/5 - (3 امتیاز)

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی یکی از پرکاربردترین دوره های زبان جهاد دانشگاهی اصفهان است که می‌تواند به افراد کمک کند تا موقعیت شغلی بهتری را به دست آورده یا خود را برای سفر، تحصیل و زندگی در این کشور آماده کنند. از آنجا که زبان ترکی یک زبان آوایی به شمار می‌رود، یادگیری آن نسبت به سایر زبان‌ها راحت‌تر است. از سوی دیگر متد استفاده شده در دوره آموزش زبان ترکی جهاد دانشگاهی به گونه‌ای است که مهارت‌های مختلف شما در این زبان تقویت شده و می‌توانید ضمن بهبود مهارت‌های عمومی خود، در قسمت‌های آکادمیک و تخصصی هم حرفه‌ای شوید.

معرفی ویژگی های دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی

درباره دوره آموزش زبان ترکی استانبولی جهاد دانشگاهی اصفهان

کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین و حضوری در مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی و مرکز دانشگاه برگزار می‌شود و شما می‌توانید از طریق تماس با این مرکز یا سایت جهاد دانشگاهی برای ثبت نام در آن اقدام کنید. دوره آموزش زبان ترکی جهاد دانشگاهی به صورت ترمیک برگزار شده که هر ترم از آن 32 ساعت بوده و 16 جلسه آموزشی را شامل می‌شود. همچنین شهریه ثبت نام کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی به ازای هر ترم برابر 600 هزار تومان است؛ البته برای افرادی که در کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین شرکت می‌کنند، این شهریه کمتر شده و در هر ترم باید 540 هزار تومان پرداخت کنند. علاوه بر این، در صورت تمایل زبان‌آموزان، امکان برگزاری کلاس‌ها به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی هم وجود دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره تلفن 03136254124 یا 03136289416 تماس بگیرید.

مزیت های کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی

  • شباهت زیاد ساختار جملات در زبان ترکی به زبان فارسی
  • یادگیری ساده و راحت با راه‌حل‌های جذاب
  • برگزاری دوره به صورت مکالمه محور برای تقویت دایره لغات افراد
  • آموزش زبان ترکی استانبولی تجاری و اصطلاحات مربوط به آن در طی این دوره
  • آسان شدن فرایند سفر و امور مربوط به تجارت یا خرید
  • امکان ورود به بازار کار به عنوان مدرس، مترجم، امور بازرگانی و تور لیدر پس از اتمام دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

نحوه برگزاری دوره

به طور کلی دوره آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین و حضوری، شامل 320 ساعت آموزشی است که در قالب 12 ترم برنامه‌ریزی شده و پس از پایان آن، زبان‌آموزان به سطح C1 یا iler در زبان ترکی خواهند رسید. در نتیجه می‌توانند در آزمون‌های بین‌المللی استاندارد هم شرکت کنند. هدف از دوره آموزش زبان ترکی آموزش و تقویت چهار مهارت اصلی (گفتار، شنیدار، مکالمه و نوشتن) است. البته کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی بیشترین تاکید را بر روی مکالمه دارد و به همین دلیل از منابع آموزش در آن استفاده شده که به تقویت دایره لغات افراد و نحوه استفاده از آن‌ها کمک می‌کند.

نحوه برگزاری دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی

منابع آموزشی دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

بر اساس چارت آموزش تعیین شده، کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی بر اساس مجموعه کتاب‌های Istanbul پیش می‌رود که از سطوح پایه تا پیشرفته برنامه ریزی شده اند. علاوه بر این، به دلیل تمرین‌های عملکردی فوق‌العاده‌ای که در این کتاب‌ها طراحی شده است، زبان آموزان می‌توانند مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلف زبان ترکی بهبود بخشیده و در انتهای 12 ترم، به راحتی ترکی استانبولی را حرف بزنند یا متوجه شوند. مجموعه کتاب‌های Istanbul در مقایسه با کتاب‌های HITIT که در آموزشگاه‌های دیگر تدریس می‌شوند، دارای گرامرهای سنگین و پیچیده نیستند و به جای تمرکز بر روی این بخش زبان، بر روی تقویت مکالمه تاکید شده است.

منابع آموزش دوره زبان ترکی استانبولی

سوالات متداول

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی جهاد دانشگاهی برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره آموزشی ویژه گروه سنی بزرگسال است.

آیا قبل از ثبت نام در دوره، آزمون تعیین سطح برگزار می‌شود؟

بله. در صورتی که قبلا اطلاعاتی را درباره زبان ترکی استانبولی داشته باشید، می‌توانید در آزمون تعیین سطح کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی شرکت کرده و سپس در سطح مربوط به خود ثبت نام کنید.

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز دانشگاه, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

1.100.000

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 9 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی