گروه فنی مهندسی و کامپیوتر

گروه فنی مهندسی و کامپیوتر

بررسی اجمالی

امروزه با پیشرفت و تکامل علوم و فنون مختلف و متنوع، نقش و اهمیت روز افزون ارتباطات و فناوری اطلاعات بر کسی پوشیده نیست. افراد با یادگیری نحوه  کار با کامپیوتر، اماده خواهند بود که در دنیای تکنولوژیک زندگی و کار کنند. بدون شک دردنیای امروز هر شخصی که از دانش کافی در زمینه کامپیوتر برخوردار نباشد، به نوعی بی سواد محسوب می شود و همین موضوع اهمیت آموزش کامپیوتر برای همه را مشخص می کند.
مهارت‌های کامپوتری ساده‌ای مانند استفاده از نرم‌افزار Word، Excel و Powerpoint زمان زیادی است که در اکثر محیط‌ های کاری استفاده می‌شوند و همانطور که واضح است، نیاز مشاغل به این مهارت‌ها پایان‌ناپذیر است. مهارت‌های کامپیوتری، دقیقاً از زمانی مهم و ضروری شدند که مشاغل تصمیم گرفتند برای انجام کارهایشان بر روی کامپیوترها و نرم افزارهای آنها حساب باز کنند و کارها را به آنها بسپارند. این روزها کمتر سازمان و یا شرکتی است که از کامپیوتر در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده نکند.
همچنین مشاغل به سرعت در حال تغییر هستند و شرکت‌ها امیدوارند که بتوانند با این تغییرات همگام شوند و با استفاده از سیستم های کامپیوتری و استفاده از افرادی که سواد کامپیوتری دارند مشاغل خود را به روز نگه دارند. اما سواد کامپیوتری چیست؟
سواد کامپیوتری در محل کار، به مهارت استفاده از تعدادی برنامه‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز و سودمند برای کار اطلاق می شود. شما در هر شغلی که مشغول باشید کم‌وبیش به کامپیوتر نیاز پیدا خواهید داشت. بنابراین یادگیری کامپیوتر از مهم‌ترین چیزهایی است که هر یک از ما باید به آن توجه داشته باشیم.
نظر به این اهمیت این موضوع ، جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ، در حوزه آموزش های مهارت های کامپیوتری برای عموم جامعه، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت  عمومی و تخصصی ذیل نموده است.
دوره های عمومی آموزش International Computer Driving License) ICDL) که شامل: مفاهيم اساسي و تئوري هاي IT، آشنايي با سيستم عامل ويندوز و نرم افزارهاي پر كاربرد شركت مايكروسافت مي باشد و دوره های تخصصی که شامل فتو شاپ می باشد.
دوره های فنی مهندسی شامل تعمیرات مقدماتی و حرفه ای لپ تاپ،موبایل و تبلت می باشد.

نام دوره ها مدت دوره
ICDL 130ساعت
PHOTOSHOP I 30ساعت
PHOTOSHOP II 45ساعت
سخت افزار مقدماتی 24ساعت
تعمیرات لپ تاپ نیمه حرفه ای 40 ساعت
تعمیرات لپ تاپ تخصصی 40 ساعت
تعمیرات موبایل و تبلت 50 ساعت

 

دوره های آموزشی

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “گروه فنی مهندسی و کامپیوتر” دیدگاه خود را می نویسید!