گروه علوم تربیتی

گروه علوم تربیتی

بررسی اجمالی

روند مستمر و مداوم تغییر و تحول در شئون مختلف زندگی، پیشرفت های شگرفت در علوم و فنون گوناگون و تاثیرات عمیق آن در عرصه های مختلف زندگی، آموزش مستمر نیروی انسانی را ضرورت می بخشد. از سوی دیگر آموزش، یکی از عمده ترین ابزار توسعه و گسترش آگاهی های عموم به ویژه در جهت تامین بهداشت عمومی و ارتقای سطح کیفی زندگی تلقی می شود . بنابراین گسترش این آموزش ها، زمینه یک سرمایه گذاری مطمئن بر روی نیروهای آینده ساز کشور خواهد بود. لذا این گروه فعالیت خود را از سال 1388 در جهاددانشگاهی آغاز نموده و دوره های ذیل را به صورت مستمر برگزار می نماید .

گروه علوم تربیتی  جهاد دانشگاهی اصفهان

براساس یافته هاي روانشناسی و علوم تربیتی، سالهاي پیش از دبستان و دبستان در رشد و تربیت کودکان نقش اساسی و تعیین کننده اي دارد .در این دوران حساس و مهم، یادگیري کودکان عمیق تر، سریع تر و آسان تر انجام می شود، تواناییهاي آنان در جنبه هاي مختلف رشد، شکوفا می شود و پایه هاي اصلی شخصیت آنها شکل می گیرد. ایجاد محیط غنی و پربار همراه با کاربرد شیوه هاي آموزشی مناسب، رشد و پرورش کودکان را در این سالهاي پراهمیت تضمین می کند. بدون تردید وجود مربیان آگاه معتمد و مدیران کاردان، براي آموزش کودکان پیش دبستانی و دبستانی، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

هدف:

– ارتقاي دانش و مهارت مربیان

شرایط پذیرش:

– گذراندن این دوره آموزشی براي کلیه علاقه مندان بلامانع است و تنها شرط لازم براي شرکت کنندگان داشتن مدرك کاردانی(برای دوره تربیت معلم، مدرک کارشناسی) است.

نام دوره ها مدت دوره(ساعت)
تربيت معلم (عمومی) 60
تربيت معلم (تخصصی) 92 (150ساعت کارآموزی)
موسس مهدکودک و پیش دبستان 34
مدیریت  مهدکودک وپیش دبستان 116
تربيت مربي مهدكودك و  پیش دبستانی 120

 

دوره های آموزشی

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
2.5
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “گروه علوم تربیتی” دیدگاه خود را می نویسید!