گروه زبان انگلیسی

دوره EFT – American English File

 

EFT ؛ جذاب ، سریع ، موثر

دوره های EFT به صورت فشرده (سه روز در هفته، هر جلسه سه ساعت) و ترمیک (دو جلسه در هفته، هر جلسه سه ساعت)، یکی از سریع ترین، موثرترین و جذاب ترین روش های زبان آموزی است.

American English File مجموعه ای از متن های غنی، روش و شیوه خلاقانه برای آموزش مهارت­های مختلف زبانی است. از نقاط قوت این کتاب­ها، برنامه مدونی است که از درس ابتدایی این مجموعه برای آموزش نحوه صحیح تلفظ حروف، کلمات و جملات زبان انگلیسی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است.
به طور مثال مجموعه کتاب های American English File به علت دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد و تقویت چهار مهارت به کلیه زبان آموزان مشتاق توصیه می شود، چرا که نویسندگان این مجموعه سعی بر فراهم آوردن بستری روان، پویا، قابل لمس، کاملا علمی و هدفمند به شرح زیر نموده اند:
کلمات ضروری و پرکاربرد را مشخص نموده اند، در نتیجه زبان آموز نیاز به حفظ کلماتی که فقط یکبار شنیده شده (کم بسامد) و فراموش خواهند شد ندارد، در ضمن در پایان کتاب بخشی به نام Vocabulary Bank به صورت تصویری، زبان آموزان را به یادگیری لغات مورد نیاز تشویق می نماید.
نویسندگان بخش Reading را با هدف به حداکثر رساندن خواندن موثر طراحی نموده اند، بدین معنی که در این قسمت زبان آموز به طور کاملا هدفمند فقط به سوالات این بخش پاسخ می دهد و از مهارت خواندن نهایت استفاده را می برد. متن ها گزینه ای از اخبار، روزنامه ها و وب سایت هایی هستند که به طور روزمره مورد استفاده هر فردی است.
قسمت Writing را به گونه ای جالب برنامه ریزی کرده اند که زبان آموز از اصول نوشتن آگاه می گردد و گام به گام با این مهارت آشنا می شود. در این بخش در قالب مکاتبه های تجاری و شخصی، گرامر و لغت تدریس شده در درس به کار برده می شود.
در قسمت Pronunciation به دغدغه اساسی هر زبان آموز که نحوه بیان حروف، کلمات و جملات است پایان داده می شود و با نرم افزار مناسب، با تکرار کلمات و جملات طرز بیان صحیح را فرا می گیرند.
در قسمت Listening به صورتی کاملا نوین، با مکالمه ها و مطالب شیدنی با کیفیت بالا و به روز، زبان آموز با فنون جواب دهی به این بخش آشنا شده و این مهارت تقویت می گردد.
یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه، فراهم آوردن شرایطی است که زبان آموزان به طور موثر در روند زبان آموزی خود نقش کلیدی ایفا کنند تا از استاد محوری پرهیز شود. بالطبع در چنین محیطی زبان آموز با رغبت بیشتری تمایل به صحبت کردن خواهد داشت و مهارت Speaking به طور چشمگیری ارتقاء می یابد.
آخرین و مهم ترین نکته در مورد مجموعه American English File این است که سطح این کتاب ها منطبق با استاندارد بین المللی Common European Framework-CEF تدوین شده اند. در نتیجه هر زبان آموز پس از اتمام هر کتاب می تواند ادعا کند که مرحله ای را گذرانده و به مرحله ای بالاتر رسیده است.

در ادامه جدول دوره فشرده EFT را مشاهده میفرمایید.

Course Name Book Level CEFR Duration
EFT Starter American

ENGLISH FILE (Starter)

TRUE-BEGINNER A1 54 SESSIONS

(9 Weeks)

EFT 1 American

ENGLISH FILE 1

FALSE-BEGINNER A1-A2 54 SESSIONS

(9 Weeks)

EFT 2 American

ENGLISH FILE 2

PREE-INTERMEDIATE A2-B1 54 SESSIONS

(9 Weeks)

EFT 3 American

ENGLISH FILE 3

INTERMEDIATE B1-B2 54 SESSIONS

(9 Weeks)

EFT 4 American

ENGLISH FILE 4

HIGH-INTERMEDIATE B2 54 SESSIONS

(9 Weeks)

EFT 5 American

ENGLISH FILE 5

ADVANCED C1 54 SESSIONS

(9 Weeks)