گروه زبان انگلیسی

دوره Top Notch

هر کتاب در سه قسمت A , B , C  و هر قسمت در ۲۰ جلسه آموزشی (یک ترم) در جهاد دانشگاهی برگزار می گردد. به فراگیران این امکان را می‌دهد که در طول ۱۸ ترم از سطح پایه به پیشرفته برسند.
لازم به ذکر است که فراگیران عزیز پس از طی کردن تاپ ناچ 2C می توانند در دوره های آمادگی آزمون آیلتس جهاد دانشگاهی شرکت کنند.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی در جهاد دانشگاهی

دوره های مکالمه سری کتابهای (تاپ ناچ TOP NOTCH) و سامیت (SUMMIT)، یک دوره کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهره مند بوده و جهت آمادگی امتحانات بین المللی آیلتس تافل و ….. مناسب می باشد. انتشارات لانگمن که یکی از قویترین و مطرح ترین ناشران کتاب آموزش زبان در جهان است تاپ ناچ را در سال ۲۰۰۶ و سامیت را در سال ۲۰۰۷ به بازار بین‌المللی عرضه نمود. تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشار یعنی سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزش (AEP) گردیدند.
تاپ ناچ سامیت در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ موفق به دریافت جایزه Distinguished Achievement Award به عنوان بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی AEP گردیده اند.
اصلاحات انجام شده در تاپ ناچ و سامیت تحت نظارت انتشارات پیرسون-لانگمن انجام گرفته و هر کتاب دارای شابک(ISBN)  انتشارات می باشد. تاپ ناچ و سامیت در ۶ سطح و ۱۲ کتاب به چاپ رسیده شامل کتاب دانش آموز کتاب تمرین و لوح فشرده همراه (Take-Home Super CD) علاوه بر پایه های صوتی مکالمه ها شامل موارد زیر می باشد.

-Speaking practice
-Interactive workbook
-Game and puzzle
-Top notch pop