دوره آموزش زبان آلمانی

دوره آموزش زبان آلمانی

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

دوره های آموزشی آنلاین  زبان آلمانی با استفاده از کتاب های MENSCHEN و زیشا SICHER و در نظر گرفتن استاندارد آموزشی اروپا دنبال می شود. مجموعه کتاب های MENSCHEN براساس سطوح زبان آلمانی A2 ، A1 و B1 برنامه ریزی شده است که با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) مطابقت دارند؛ که پس از گذراندن این دوره ها فرد میتواند مدرک Zertifikat Duetsch ZD B1 دریافت نماید. لازم به ذکر است که تمامی کتب تا انتهای سطح B1 منشن MENSCHEN و از سری تکمیلی B2 به بعد، از کتاب های زیشا SICHER استفاده خواهد شد.

روش تدریس براساس بکارگیری سه مهارت یادگیری، آموزش و تجربه است. در این روش جهت یادگیری، با استفاده از تمرینات بکار گرفته شده و همچنین موضوعات جالب، فراگیر با واقعیت ها آشنا می شود. در آموزش زبان آلمانی، نکات بکار گرفته شده واضح و روشن است و مسیر هر درس همان مسیر درک، تمرین و بیان می باشد.

سطح  A1: با اتمام این دوره (A1.1 و A1.2) شما قادر به استفاده و درک واژه های روزمره و جملات ساده در ارتباط با نیازهای مشخصی می باشید و توانایی معرفی خود و پرسش از دیگران را خواهید داشت.

سطح A2: با اتمام این دوره (A2.1 و A2.2) شما قادر به استفاده و درک واژه های پرکاربرد در ارتباط با موارد مشخص، همانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف خواهید بود و توانایی بیان منظور خود را در شرایط ساده و معمولی خواهید داشت.

برنامه دوره های آنلاین زبان آلمانی را میتوانید در تصویر زیر ببینید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر  میتوانید با مرکز مرداویج تماس حاصل فرمایید.
36700200-5

 

برنامه آموزشی

برنامه درسی خالی است

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره آموزش زبان آلمانی” دیدگاه خود را می نویسید!