همایش زبان انگلیسی

همایش “زبان انگلیسی را به درستی بیاموزیم” برگزار شد

بدون دیدگاه

همایش “زبان انگلیسی را به درستی بیاموزیم” به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در تالار دکتر شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، روح الله صفری، مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان اظهار کرد: یکی از مسایل و مشکلاتی که بسیاری از زبان آموزان با آن دست و پنجه نرم می کنند، نحوه یادگیری زبان دوم به ویژه انگلیسی است.

وی افزود: در این راستا روز چهارشنبه (۲۸ آذرماه) همایش “زبان انگلیسی را به درستی بیاموزیم” به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در تالار دکتر شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با استقبال کم نظیر شرکت کنندگان همراه شد.
مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: در این همایش که با حضور اساتید متخصص در حوزه آموزش زبان انگلیسی برگزار شد، اساتید و کارشناسان، مشاوره هایی پیرامون چگونه یادگیری زبان انگلیسی ارایه کردند.
صفری اضافه کرد: همچنین در این همایش، آموزش هایی برای چگونگی حفظ درست و استفاده بجا از لغات انگلیسی، چگونگی افزایش مهارت شنیداری و افزایش توانایی مکالمه و راهکارهایی برای افزایش نمره در آزمون های IELTS و TOEFL و … بیان شد.
مشاوره و تعیین سطح تخصصی رایگان برای ثبت نام در دوره ها از امتیازات شرکت در این همایش بود که به شرکت کنندگان ارایه شد.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.